Szybki start

Miło nam przedstawić Ci nowy kanał sprzedaży. Docieraj bezpośrednio do osób, które wyraziły chęć zakupu danego produktu na chce-kupic.pl . Jeśli wystawiasz aukcje w tradycyjnych serwisach lub prowadzisz sklep i do tej pory jedynie czekałeś na klientów - czas aby wziąć sprawy w swoje ręce.

 • Chcesz wykorzystać aktywną formę sprzedaży i poszerzyć swoje możliwości?
 • Chcesz zwiększyć sprzedaż swojego towaru?
 • A może jesteś zwykłą, prywatną osobą, która od czasu do czasu ma coś do sprzedania? (przeczytaną książkę, nietrafiony prezent lub inny przedmiot)
Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś "Tak", to serwis chce-kupic.pl z pewnością Cię zainteresuje.

Jak to się robi?

Na chce-kupic.pl to Kupujący wystawiają aukcje, pisząc co i maksymalnie za ile chcą kupić. Sprzedający składają oferty, a Kupujący (jeśli któraś mu odpowiada) wybiera jedną z nich.

 1. Jako Sprzedający na chce-kupic.pl, znajdujesz aukcje na których ktoś chce kupić Twój produkt. W tym celu przeglądaj poszczególne kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki, wpisując nazwę przedmiotu który masz do sprzedania.
  Jeśli sprzedajesz na chce-kupic.pl regularnie, najlepiej korzystać z możliwości automatycznego otrzymywania powiadomień o interesujących Cię nowych aukcjach. Dostępne są powiadomienia na e-mail oraz kanały RSS.

 2. Gdy znajdziesz już odpowiednie aukcje, składasz oferty sprzedaży podając: kwotę za jaką oferujesz dany towar, warunki dostawy oraz jeśli sytuacja tego wymaga, opisujesz sprzedawany przedmiot.
  Składanie ofert jest znaczenie ułatwione dzięki takim opcjom jak: szablony ofert (zarządzanie treścią opisów), wiązanie ofert (składanie tej samej oferty na wielu aukcjach), zapamiętywanie domyślnych ustawień transportu i płatności.
 3. Kupujący może wybrać dowolną ze złożonych ofert na aukcji. Zaproponuj korzystną cenę oraz bądź w dobrym kontakcie z Kupującym - zwiększysz w ten sposób szanse sprzedaży.
  Nasz serwis udostępnia system Konwersacji, który umożliwia bezpośredni kontakt z Kupującym.

 4. Gdy Kupujący wybierze Twoją ofertę, pozostaje jedynie sfinalizowanie transakcji
 5. Zacznij aktywną sprzedaż już dziś!
  Możesz na tym tylko zyskać. Nie daj się wyprzedzić konkurencji.
  Pamiętaj - kto się nie rozwija, ten się cofa.

  Życzymy sukcesów :)

  Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.


Chcesz już coś sprzedać?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz jak znaleźć aukcje

Powtórz animację

 Wpisz co najmniej 3 znaki
§
UWAGA: Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie.
Aby dowiedzieć się więcej o celu ich wykorzystania i zmianie ustawień Cookie w przeglądarce kliknij tutaj.