W jaki sposób można formatować opis oferty?

W opisie oferty sprzedaży najważniejsza jest treść, która umożliwi Kupującemu ocenę Twojej oferty. Dlatego możliwość formatowania opisu została ograniczona do niezbędnego minimum.

Bez HTML

Opis nie może zawierać znaczników HTML. Jeśli ich użyjesz, nie zostaną wykorzystane do formatowania, tylko wyświetlone jako zwykły tekst. Zamiast HTML należy używać tagów w kwadratowych nawiasach, które opisano tutaj (np. [b]pogrubienie[/b]).

Pasek formatowania

Nad polem edycji opisu, znajdziesz kilka ikonek które ułatwią Ci formatowanie opisu. Najedź na nie myszką, aby zobaczyć sposób użycia danego tagu, kliknij - aby go użyć. Aby pojawiła się ikonka umożliwiająca wstawianie obrazków , musisz najpierw dodać jakieś zdjęcia. Jeśli znasz już nazwy tagów i ułatwi ci to wprowadzanie opisu, nie musisz oczywiście korzystać z tych ikonek.

Podgląd sformatowanego opisu

Podczas wprowadzania treści opisu, w każdym momencie możesz kliknąć Podgląd (nad polem edycji).

Zobaczysz wtedy wprowadzony opis po sformatowaniu, czyli tak jak zobaczy go Kupujący przeglądając Twoją ofertę sprzedaży. Aby wrócić do edycji opisu, kliknij [ Tryb edycji ].

W trybie podglądu, klikając w Pełny wymiar (nad podglądem, po prawej stronie) zobaczysz jaką szerokość będzie miał opis na stronie aukcji (po złożeniu oferty).