Jak dodać zdjęcie do oferty sprzedaży?

Jeśli opisanie oferowanego przedmiotu wymaga pokazania Kupującemu jakiś zdjęć, możesz załączyć je do opisu swojej oferty.

Czasami, Kupujący wprost wymaga (pisząc o tym w opisie aukcji), aby dołączyć do oferty sprzedaży zdjęcia oferowanego produktu. Zwłaszcza gdy chodzi o przedmioty używane.

Aby dodać zdjęcie, wklej we wskazane pole adres do zdjęcia (bezpośredni link), rozpoczynający się od http://. Następnie kliknij Dodaj. Pamiętaj: link który wklejasz, musi być bezpośrednim linkiem do obrazka. Takie linki mają zwykle końcówkę .jpg .gif lub .png.

Gdzie będą wyświetlane zdjęcia po złożeniu oferty?

Kupujący będzie mógł otworzyć galerię załączonych zdjęć, klikając na odpowiedni odnośnik przy Twojej ofercie sprzedaży.

Jak wstawić zdjęcie do treści opisu?

Jeśli chcesz umieścić zdjęcie bezpośrednio w treści opisu, użyj tagu:
[img=numer obrazka] przykładowo wpisanie [img=2] w opisie spowoduje wstawienie w to miejsce obrazka numer 2 na liście dodanych obrazków. Aby zobaczyć jak będzie wyglądał opis po wstawieniu zdjęcia, kliknij Podgląd nad polem edycji.

Więcej informacji znajdziesz w temacie Formatowanie opisu oferty.

Mam zdjęcie na dysku, jaki adres mam wkleić?

Aktualnie można załączać jedynie zdjęcia "z Internetu". Jeśli zdjęcie, które chcesz załączyć znajduje się na dysku Twojego komputera, musisz je najpierw umieścić w Internecie. Najprościej zrobić to korzystając z jednego z serwisów przechowujących zdjęcia, na przykład:

Pamiętaj: link który wklejasz, musi być bezpośrednim linkiem do obrazka (po angielsku: "direct link"). Takie linki mają zwykle końcówkę .jpg .gif lub .png.