Do pobraniaKontakt dla mediów

Jeśli piszesz artykuły, przygotowujesz audycje lub chcesz po prostu dowiedzieć się więcej napisz na

2009-12-03  Narodziny świadomego konsumenta
Polscy Internauci otrzymują pierwszą platformę aukcji odwróconych z prawdziwego zdarzenia – rusza serwis chce-kupic.pl. Brak czasu na przeszukiwanie zwykłych aukcji i sklepów, specyficzne wymagania, nietypowe przedmioty, chęć negocjowania warunków - te wszystkie zagadnienia w sposób naturalny znajdują swoje rozwiązanie na chce-kupic.pl.

Serwis chce-kupic.pl to projekt dwóch absolwentów Politechniki Wrocławskiej, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i konsekwencji, zrealizowali założony cel. Powstała usługa, z której sami chcą jak najszybciej skorzystać, gdyż brakuje im takiego miejsca w Internecie.


- Zamiast poświęcać czas na przeszukiwanie sklepów i aukcji internetowych, wolałbym skupić się na tym co chcę kupić, a nie gdzie i jak. Chciałbym móc w jednym miejscu opisać czego szukam i jakie są moje oczekiwania, a następnie otrzymać oferty od sprzedających. Byłoby to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza przy droższych zakupach, specyficznych wymaganiach czy konieczności negocjacji. Gdyby istniało takie miejsce w sieci, z pewnością najpierw kierowałbym swoje kroki do tego serwisu – mówi współtwórca chce-kupic.pl. Stąd pomysł i determinacja w stworzeniu tego brakującego ogniwa handlu.

Powrót do strony głównej


 Wpisz co najmniej 3 znaki
§
UWAGA: Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie.
Aby dowiedzieć się więcej o celu ich wykorzystania i zmianie ustawień Cookie w przeglądarce kliknij tutaj.